..:Şeffaf Stor-Şeffaf Kapama-Kış Bahçesi

    Şeffaf kaplama, şeffaf stor, kış bahçesi olarak isimlendirilen bu modül yapılarımız istenirse açılır kapanır olarak imal edilebilmektedir.
 


    Özellikle kış aylarının olumsuz hava koşullarını kış bahçenizde kahvenizi yudumlarken izleyebilir ve hiç etkilenmeden keyfini çıkarabilirsiniz.
 
    Şeffaf kapama sisteminde kullanılan mika storlar dışarıyı gösterebilen, kırılmayan ve kolay temizlenebilen türdendir. Kış bahçenizde ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz.
 
    Şeffaf stor elektrikli motor ya da sensör kullanılarak kolay açılıp- kapanabilecek şekilde imal edilir.
 
    Şeffaf Stor Sistemler katlanır cam sisteminin kullanıldığı her yerde kullanılabiliyor olmaları ve maliyetlerinin çok daha düşük olmaları nedeniyle tercih sebebi olmaktadırlar.   

    İzmir`de Tente Branda, Ahmetbeyli`de Tente Branda, Özdere`de Tente Branda, Gümüldür`de Tente Branda, Seferihisar`da Tente Branda, Karabağlar`da Tente Branda, Menderes`te Tente Branda, Ayrancılar`da Tente Branda, Torbalı`da Tente Branda, Gaziemir`de Tente Branda üretiminde ilk tercihiniz İz Tente memnuniyetle hizmetinizdedir. ..:Tüm Hakları Saklıdır 2014 İztente Branda Sistemleri İzmir